Acasă · Licitații
· Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese auto si consumabile
- Număr anunț
- DA20500288
- Autoritate contractantă
- ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
- Furnizor / câștigător
- ACNPIESEUTILAJE (CUI RO33366670)
- Cod CPV
- 43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.575 RON
- Valoare atribuită
- 1.575 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 20:28
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 19:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.575 RON
din 1.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro