Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRIS DE GRAU 500G BANEASA

Număr anunț
DA20506645
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE BRAESCU CALAFAT (CUI 17105834)
Furnizor / câștigător
MILAND SRL (CUI RO14989671)
Cod CPV
15625000-5 · Gris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,86 RON
Valoare atribuită
3,86 RON
Data publicării
04.06.2018 11:43
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,86 RON

din 3,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.