Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie 40.000 km., auto motorizare diesel

Număr anunț
DA20502067
Autoritate contractantă
COMUNA IZVORU BERHECIULUI (CUI 4670224)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,52 RON
Valoare atribuită
721,52 RON
Data publicării
04.06.2018 09:01
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,52 RON

din 721,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.