Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii catering proiect ANTUR - Oferta conform anunt de publicitate nr. ADV1012189 din 21.05.2018
- Număr anunț
- DA20488835
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NATUR FOOD S.R.L - D (CUI 34636372)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.300 RON
- Valoare finală
- 77.300 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:21
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.