Ofertă refuzată Cumpărare directă

Transport intern al echipei de fotbal Gilortul Bengesti

Număr anunț
DA20485584
Autoritate contractantă
COMUNA BENGESTI CIOCADIA (PRIMARIA BENGESTI CIOCADIA) (CUI 4666444)
Furnizor / câștigător
EUROHOD TOUR SRL (CUI RO18165656)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,50 RON
Valoare finală
487,50 RON
Data publicării
30.05.2018 15:36
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.