Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de formare profesionala

Număr anunț
DA20499622
Autoritate contractantă
COMUNA IGHIU (CONSILIUL LOCAL IGHIU) (CUI 4562397)
Furnizor / câștigător
TRIANBIA CONSULTING (CUI 37420267)
Cod CPV
80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare finală
1.380 RON
Data publicării
31.05.2018 16:13
Data finalizării
04.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.