Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS REGISTRU AGRICOL SI CADASTRU - NOUTATI LEGISLATIVE 29.07-05-.08.2018 Hotel NEPTUN-Eforie Nord

Număr anunț
DA20494973
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
31.05.2018 12:46
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.