Ofertă refuzată Cumpărare directă

Studii de trafic

Număr anunț
DA20504546
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare finală
45.000 RON
Data publicării
04.06.2018 10:34
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.