Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare de evenimente de informare
- Număr anunț
- DA20497611
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
- Furnizor / câștigător
- STACO-DESIGN SRL (CUI RO16993830)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.400 RON
- Valoare atribuită
- 56.000 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 14:26
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.000 RON
din 50.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro