Acasă · Licitații
· Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
prestari servicii
- Număr anunț
- DA20493523
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
- Furnizor / câștigător
- SERIOMAD SRL (CUI 28987190)
- Cod CPV
- 79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare finală
- 4.800 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:55
- Data finalizării
- 04.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.