Număr anunț
DA20491828
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
Furnizor / câștigător
SERIOMAD SRL (CUI 28987190)
Cod CPV
79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare finală
4.800 RON
Data publicării
31.05.2018 10:59
Data finalizării
04.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.