Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT PE 1 AN PENTRU 1 USER DE PHOTOSHOP CC ALL MULTIPLE PLATFORMS EU ENGLISH LICENSING SUBSCRI

Număr anunț
DA20500532
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.186,85 RON
Valoare atribuită
5.186,85 RON
Data publicării
01.06.2018 12:28
Termen limită
06.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.186,85 RON

din 5.186,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.