Ofertă refuzată
Cumpărare directă
APA MINERALA NATURALA PERLA HARGHITEI 2L PET CARBOGAZOASA
- Număr anunț
- DA20495979
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- PERLA HARGHITEI SA (CUI RO505623)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.838,40 RON
- Valoare finală
- 4.838,40 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 13:24
- Data finalizării
- 04.06.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.