Ofertă acceptată Cumpărare directă

lemn de foc

Număr anunț
DA20517319
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ODOBESTI (CUI 29146030)
Furnizor / câștigător
LA DRUGAN 2011 S.R.L. (CUI RO28060185)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.530 RON
Valoare atribuită
5.530 RON
Data publicării
05.06.2018 09:32
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.530 RON

din 5.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.