Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru postul radio-tv din cadrul Universitatii "Vasile Alecsandri" din Bacau

Număr anunț
DA20513877
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
Duta Daniel P.F.A. (CUI 37110258)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
04.06.2018 15:29
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.