Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane

Număr anunț
DA20506119
Autoritate contractantă
Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
Furnizor / câștigător
ACCORD-BIROU DE TURISM SA (CUI RO640018)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,88 RON
Valoare atribuită
705,88 RON
Data publicării
04.06.2018 11:23
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,88 RON

din 705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.