Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGULATOR PRESIUNE AER CU FILTRU PT. RABA
- Număr anunț
- DA20491140
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:38
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270 RON
din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro