Ofertă acceptată Cumpărare directă

modernizare strazi

Număr anunț
DA20488469
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
CALV REV-DRUM S.R.L. (CUI 39097945)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167.000 RON
Valoare atribuită
167.000 RON
Data publicării
31.05.2018 09:06
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167.000 RON

din 167.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.