Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipe Guedel nr. 4 adulti, nr. 3 adulti si nr. 3 copii
- Număr anunț
- DA20520061
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68,68 RON
- Valoare atribuită
- 68,68 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:01
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68,68 RON
din 68,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro