Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere curenta de drumuri Comuna Havirna, Judetul botosani

Număr anunț
DA20514063
Autoritate contractantă
Comuna Havarna (Primaria Comunei Havarna) (CUI 3643884)
Furnizor / câștigător
AST PÎNZARIU SRL (CUI 22374570)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.202,08 RON
Valoare atribuită
122.087,16 RON
Data publicării
04.06.2018 15:37
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.087,16 RON

din 96.202,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.