Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Server mini-tower calcule Dell OptiPlex 5050 MT cu Monitor DELL Desktop Dell OptiPlex 5050 MT,
- Număr anunț
- DA20487494
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BYTESYS SRL (CUI RO17629456)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.790 RON
- Valoare finală
- 5.790 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 08:12
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.