Ofertă acceptată
Cumpărare directă
salam sasesc,piept pui dezosat
- Număr anunț
- DA20518055
- Autoritate contractantă
- GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170380)
- Furnizor / câștigător
- ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 567,90 RON
- Valoare atribuită
- 567,90 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:00
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
567,90 RON
din 567,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro