Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat

Piept de pui fara os romanesc

Număr anunț
DA20517581
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,75 RON
Valoare atribuită
516,54 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
05.06.2018 09:44
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,54 RON

din 528,75 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 12,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.