Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet preparate dincarne

Număr anunț
DA20514444
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HADRIAN DAICOVICIU ORASTIOARA DE SUS (CUI 29066720)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,95 RON
Valoare atribuită
118,95 RON
Data publicării
04.06.2018 15:55
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,95 RON

din 118,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.