Ofertă refuzată Cumpărare directă

humulin R 100UI/ml sol inj / 1 fl / 10 ml

Număr anunț
DA20493943
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,90 RON
Valoare finală
387,90 RON
Data publicării
31.05.2018 12:07
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.