Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,3% sub estimat

MORCOVI FELIATI VIDATI REFRIGERATI

Număr anunț
DA20511335
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
POWER LINE IMPEX SRL (CUI 8110505)
Cod CPV
15331110-1 · Radacinoase transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.190 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 14:07
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.190 RON

din 5.850 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 660 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.