Ofertă refuzată Cumpărare directă

BRANZA TOPITA CU SMANTANA TRIUNGHI 140 GRAME,BRANZA DE VACI DULCE GRASIME 4% la 5 kg,

Număr anunț
DA20495240
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI RO23962411)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,50 RON
Valoare finală
512,50 RON
Data publicării
31.05.2018 12:56
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.