Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie-Igiena nou 7

Număr anunț
DA36304052
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI 22503844)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.974,79 RON
Data publicării
14.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.974,79 RON