Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STRUDELE CU BRANZA/MAR(100G)
- Număr anunț
- DA20499561
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- TIC TRADING SRL (CUI RO12000322)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,35 RON
- Valoare atribuită
- 295,35 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 16:06
- Termen limită
- 06.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295,35 RON
din 295,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro