Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA 2T 34cc 1.6CP 6.4Kg (Promo Martie-Iunie)

Număr anunț
DA20522558
Autoritate contractantă
ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013,61 RON
Valoare atribuită
2.013,61 RON
Data publicării
05.06.2018 12:12
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013,61 RON

din 2.013,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.