Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stativ mobil cu 2 boluri
- Număr anunț
- DA20515556
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- ADION PRODIMPEXTRANS SRL (CUI RO5144309)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 07:51
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro