Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto auto AG 20 JCA SI AG 21 CAJ

Număr anunț
DA20510239
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.941 RON
Valoare atribuită
1.941 RON
Data publicării
04.06.2018 13:35
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.941 RON

din 1.941 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.