Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACCESORII TEVARIE

Număr anunț
DA20495311
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
ANTODRU INTERMED SRL (CUI RO15538734)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,44 RON
Valoare finală
282,44 RON
Data publicării
31.05.2018 12:59
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.