Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vaccin rabic/Verorab*5fl pulb+5f solv*0.5ml

Număr anunț
DA20474535
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.207 RON
Valoare finală
4.207 RON
Data publicării
30.05.2018 09:18
Data finalizării
05.06.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.