Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE AUTOBASCUILANTA 40 T PENTRU TRANSPORT PIATRA

Număr anunț
DA20520375
Autoritate contractantă
COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
Furnizor / câștigător
OTEL TRANS SRL (CUI RO15136460)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.385 RON
Valoare atribuită
10.385 RON
Data publicării
05.06.2018 11:09
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.385 RON

din 10.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.