Ofertă acceptată Cumpărare directă

geanta de voiaj

Număr anunț
DA20520277
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" IASI (CUI 4540445)
Furnizor / câștigător
ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
Cod CPV
18939000-0 · Genti de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,65 RON
Valoare atribuită
138,65 RON
Data publicării
05.06.2018 11:07
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,65 RON

din 138,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.