Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,3% sub estimat

CUVE ANALIZOR BIOCHIMIE KONELAB 20I

Număr anunț
DA20513417
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.274 RON
Valoare atribuită
1.130 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
04.06.2018 15:12
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.274 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 144 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.