Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STAMPILA COLOP P40 SUPORT+PLACUTA TEXT
- Număr anunț
- DA20526458
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
- Furnizor / câștigător
- S.C. VERADOR S.R.L.-D (CUI 37142748)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47,90 RON
- Valoare atribuită
- 47,90 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 14:25
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,90 RON
din 47,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro