Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera digitala color Axiocam 105c - cercet. FI54.17.01 (ref 7206/22.05.2018)
- Număr anunț
- DA20525182
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL (CUI RO6970643)
- Cod CPV
- 38519300-9 · Accesorii foto sau video pentru microscoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.915,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.915,20 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 13:41
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.915,20 RON
din 4.915,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro