Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULETE

Număr anunț
DA20524629
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
30192200-3 · Rulete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,51 RON
Valoare atribuită
281,51 RON
Data publicării
05.06.2018 13:23
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,51 RON

din 281,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.