Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Titlu expozitie - litere volumetrice color
- Număr anunț
- DA20523093
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 39190000-0 · Tapet si alte acoperitoare pentru pereti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,36 RON
- Valoare atribuită
- 403,36 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:30
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,36 RON
din 403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro