Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80G 500 COLI ABSOLUT PAPER
- Număr anunț
- DA20523077
- Autoritate contractantă
- ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,58 RON
- Valoare atribuită
- 272,58 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:30
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,58 RON
din 272,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro