Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare cladire/ constructie S< 100 mp.

Număr anunț
DA20521171
Autoritate contractantă
Comuna Cocorastii Mislii (PRIMARIA COMUNA COCORASTII MISLII) (CUI 2845753)
Furnizor / câștigător
SEVAL SRL (CUI RO17171579)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
05.06.2018 11:31
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.