Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALAT CHIRURGICAL STERIL / HALATE CHIRURGICALE STERILE RANFORSATE - marimea XL

Număr anunț
DA20516899
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995 RON
Valoare atribuită
995 RON
Data publicării
05.06.2018 09:16
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995 RON

din 995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.