Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnituri birou
- Număr anunț
- DA20511921
- Autoritate contractantă
- ORAS FUNDULEA (PRIMARIE ORAS FUNDULEA) (CUI 3797131)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI RO1917703)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.094,96 RON
- Valoare atribuită
- 10.094,96 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 14:24
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.094,96 RON
din 10.094,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro