Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare pentru mentinerea certificarii sistemului de management al calitatii

Număr anunț
DA20511641
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
AJA CERT SRL (CUI RO21611503)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.560 RON
Valoare atribuită
5.560 RON
Data publicării
04.06.2018 14:15
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.560 RON

din 5.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.