Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina

Număr anunț
DA20521312
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRATER GYORGY REMETEA (CUI 12846730)
Furnizor / câștigător
JETOIL-REM SRL (CUI 30048981)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,54 RON
Valoare atribuită
204,54 RON
Data publicării
05.06.2018 11:35
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,54 RON

din 204,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.