Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare si igienizare aer conditionat 18000-24000 BTU

Număr anunț
DA20519127
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Furnizor / câștigător
CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI RO22211254)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
05.06.2018 10:33
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.