Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare tehnica pentru modernizare de drumuri

Număr anunț
DA20505787
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
STAR CONSTRUCT SRL (CUI RO11508994)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
04.06.2018 11:12
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.