Ofertă refuzată Cumpărare directă

Multifunctionale

Număr anunț
DA20191001
Autoritate contractantă
Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
Furnizor / câștigător
MASTERNET SERVICE SRL (CUI 34414163)
Cod CPV
30122200-2 · Echipamente digitale de tiparit offset (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.910 RON
Valoare finală
23.910 RON
Data publicării
27.04.2018 10:27
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.